Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for february ;)

28. february 2015 at 15:44 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Dnes jsem tu s tradičním a snad i trochu inspirativním každoměsíčním článkem, jelikož ač je to k nevíře, dnes už uplynul druhý měsíc z nového roku... Hrůza, co? :/ Každopádně budu tiše doufat, že si ten poslední únor třeba zpříjemníte poznáním nových písniček v tomto článku a pokud ne, i tak doufám, že si ho nějakou hudbou zpříjemníte :) A přeji vám krásný březen! :)

Maroon 5 - Sugar


...více v celém článku


R5 - Louder (Full Alum)
-songs - Pass Me By, (I Can't) Forget About You, Ain't No Way We're Goin', Home, I Want U Bad, If I Can't Be With You, Love Me Like That, One Last Dance, Loud, Fallin' For You, Cali Girls, Here Comes Forever, Wishing I Was 23

Kelly Clarkson - Heartbeat Song


Meghan Trainor - Lips Are Movin


Meghan Trainor - All About That Bass


Cody Simpson - Flower


James Newton Howard ft. Jennifer Lawrence - Tha Hnaging Tree
-od té doby, co jsem viděla Sílu vzdoru 1. část, si tohle prostě pořád musím zpívat!!! Ale je to boží :)

Ellie Goudling - Love Me Like You DoTaylor Swift - Jump Then Fall

Ariana Grande - One Last Time 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement