Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

you are more lovely than you could ever imagine.

15. february 2015 at 17:19 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu jen s takovým rychlým deníčkem. Moc se omlouvám, že tu teď přes týden nebývám, ale prostě mám nějak celý týdne pořád co dělat do školy a i tak celkově... Volno mám jen v pondělí (někdy), kdy mám ale vždycky úplně pitomou nálaud, protože je prostě pondělí a pak v pátek... Ovšem tneto pátek jsem bolno neměla, jelikož jsem byla asi do sedmi s kámoškou u jiné kámošky a to bylo úplně geniální odpoledne♥ :) Tak moc jsem se už dlouho nenasmála :D :)
Jinak teď přes víkend mám zase nějakou úplně mega velkou náladu na jaro... A do toho jsem nějak onemocněla, hrozně mě bolí v krku, k tomu hlava, začíná mít nějaký ucpaný nos, takže... tak -.-

Včera jsem dočetla úžasnou knížku Hvězdy nám nepřály.... A pak jsem se měla učit, ale prostě jsme se nemohla nic naučit, dokud jsem nenapasala recenzi -.- Pak jsem se teda něco málo naučila, ale fakt jen něco málo... Potom jsem uklízela, byla tak různě na PC, ještě se něco naučila, ale fakt se mi teď nějak vůbec nechce učit :P Odpoledne jsem byla se ségrou asi na hoďku na zahradě a tak jsme různě blbly :D

A dneska jsem se ráno ještě trochu učila, ale bohužel se ještě musím doučit asi tři stránky :/ No, dneska jsem toho moc teda neudělala, prostě se mi nějak vůbec nic nechce, ale i tak jsem nějaká unavená :D Nechápu -.- Teď se teda jetšě jdu učit a pokusím se toho naučit co nejvíc :)
Zítra by se tady měl objevit outfit, tak snad... Mějte se! ;)
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | 20. february 2015 at 18:46 | React

To jsi ale dobrá že ses učila aspoň trochu, mě se ve škole nikdy nechtělo učit a taky jsem se neučila :D

2 Ivett Ivett | Web | 22. february 2015 at 9:47 | React

[1]: No jo, komu by se chtělo, že :D Ale tak musím no :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement