Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

being beuatiful is a choice...and it's never too late to choose it.

29. march 2015 at 18:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s deníčkem :) Abych pravdu řekla, tenhle týden byl zase takový, že jsme nevěděla co dřív, ale tento víkend je naopak zase až moc pohodový :)

Jako vždy, pondělí bylo asi nejmíň náročným dnem - žádný dlouhý vyučování, ale bohužel fůra učení - a tento týden toho byla fakt fůra :P V úterý jsme měli dlouhé vyučování a hned potom jsem se doma zase vrhla do toho učení, takže nic zajímavýho... Ve středu jsme zase měli poslední cvičení z matiky, což je supr zpráva, protože tma je hrozná nuda, ale trochu horší zpráva je zase to, že tím víc se přibližují příjimačky (i když mám-li být upřímná, mně je to tak nějak úplně... fuk). Taky jsme psali první ze dvou velkých testů, a to z fyziky, kterej jsem fakt potřebovala nepodělat, takže jsem se na něj učila od soboty. A jestli se mi povedl, se dozvíte níže. Ve čtyři jsem byla doma a učila se dějepis... -.-

Ten jsme totiž psali zase ve čtvrtek a byl to mega obří test na 2. světovou válku. A jak probíhal? Ehm, zaítmco nám učitelka vysvětlovala zadání, já jsem si odpovědi na pár otázek z testu napsala na papír, kteýr jsem pak dala spolužákovi, aby měl aspoň něco :) Pak jsem v ryhclosti na druhý papír načmárala svoje odpovědi a zbytek hodiny jsem už jen tak nějak nenápadně slovně radila spolužačce. Ovšem, 14. otázka byla napsat co nejvíc z toho, co jsme si zapamatovali z hodin, kdy jsme se bavili o holocaustu, koncetračních táborech a tak... A já jsem asi už měla tak zaplněný mozek tím, co jsem se naučila, že jsem měla totální okno a jen jsem sledovala, jak si všichni zachraňujou známku tím, že píšou slohovky na tuhle otázku, kde já jsem neměla ani ťuk :D Ale zase jsem stoprocetně měla všechny ostatní odpovědi správně, tak snad to bude a jedna :)
Ve čtvrtek byla taky třídnická hodina, kde jsem tentokrát měla mít prezentaci o sobě já... Jen jsem ve středu rychle něco splácala a bylo to, ale upřímně - tyhle referáty o sobě celou bytostí nesnáším, je mi hrozně nepříjemný prostě mluvit před tolika lidma o sobě, takže jsem ráda, že už to mám za sebou :)

V pátek jsem zase šla s kámoškama po škole na předpolsnedí přípravný kurz na příjimačky, který je na gymplu. Bo a bylo to tak nějak jako vždycky ok, rozhodně mi to přijde lepší než ve škole. Doma jsem byla kolem půl paté a pak už jsem prostě nic nedělala :)

A od včerejška mi začal naprosto klidný týden... Včera ráno jsem uklízela, koukala na TV, četla si a tak... Po obědě jsem šla na chvilku za babičkou a za tetou a pak jsem se dívala asi hodinu na TV. Potom jsem umývala země a pak už jsem si prostě buď četla, nebo byla na PC a tak... :) A večer přijela sestřenice s malým Matýskem a Toničkou, který jsem už včera nestihla, ale se setřenicí jsme včer tak kecaly, což je vždycky moc super :)

No a dnes jsem byla ráno chvilku tak doma a kolem desáté jsem šla dolů k babičce, kam ještě dorazil manžel setsřenice s malým Benouškem. A přišla taky ségřina kámoška, který spolu chodily s májem (pokud nevíte, co to je, tak to ani neřešte :)). Já jsem tam byla tak s dětma, který vás fakt plně zaměstnají, ale bylo to bezva :) Pak jsem šla na oběd domů a po obědě přijela ještě i druhá setsřenice s malým Kubou, takže jsem šla za nima dolů a byla jsem tak s Kubíčkem, protože ostatní děti šly spát :) No a kolem druhé jsem šla domů a od té doby jsem pořád tady a užívám si, fakt hodně užívám, nicnedělání...

Hrozně moc se těším na tenhle týden, protože jen tři dny škola a pak prázky!!! Ale na Velikonoční pondělí se zas hrozně netěším... Ne že bych neměla ráda přímo ten svátek, jen prostě nechápu, proč se musí konat ona tradice, kterou nesnáším, ale tak už to k Velkonocím patří, že :)

Mějte se krásně a pravděpodobně mě tu přes týden ještě čkeejte, i když o prázkách budu muset dělat prezentaci do chemie + se fakt hodě připravcovat na příjimačky, tak nevím v jakí míře tu budu. Mějte se! ;)Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama