Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i want to live, nut just survive.

9. march 2015 at 20:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak se máte? Já musím říct, že mám ted takový divný období, ale o tom tu moc nechci psát.. Jinak ale musím říct, že se mám vcelku fajn, protože mi dnes začaly jarní prázdniny, tak se je snasžím co nejvíc užít :)

Minulý týden byl ovšem jeden z těch lepších školních týdnů... Moc si nepamtauju, co se nějak stalo, jen vím, že ve škole vždycky byla hrozná sranda, navíc jsme měli dvakrát zkrácený vyučování, takže fakt pohoda :)
V sobotu jsem myslela, že bude takovbý rest day, ale nakonec se to jako obvykle vyvinulo úplně jinak :D Dopoledne jsme uklízeli a upekla jsme s babičkou dvě bábovky. A odpoledne jsem nejdřív jen tak byla na PC a kolem půl druhé mě ségra zčala přemlouvat, ať jedu s ní a s taťkou do aquaparku (prostě nechtěla jet jenom sama beze mě). Abych byla upřímná, tak se mi absolutně nechtělo a taky jsem to dávala najevo, takže jí trvalo, tak hodinu než mě nakonec přemluvila, ale stejně s emi pořád nechtělo :D Ale jeli jsme. Jeli jsme do aquapaeku v Uherským Hradišti. Samozřejmě to jako byalo fajn, i když mě to pak teda trochu začalo nudit, ale byla to sranda... Domů jsme přijeli nějak před půl osmou a naprostro vyřízený -.-

No a včera byl taky celkem nabitý den. Ráno jsem musela poslouchat opakovaný ječení ségry po mamace a mamky po ségře, ale na to už jsme zvyklá :D A já jsem se mezitím oblíkla, nachystala a všechno a kolem půl jedenácté přijela teta a jely jsme s ní, babičkou a ségrou do Olomouce na oslavu syna sestřenice Matěje :) Cestou jsme ještě vzaly jeho babičku a na místě (v jedené restauraci v Šantovce) jsme byli jako první. No tak jsme čekali než všichni přišli a pak už to všehcno jelo tak rychle, že ani nevím jak. My jsme se ségrou pořád jenom hlídaly děcka a hrály si s nima v takovým dětským koutku (tím děcka myslím tři chůzechopný děti + máme ještě něco přes půlroční mimčo :)). A byly jsme z toho vdžycky naprosto vyřízený :D Měli jsme výborný tříchodový menu - polívku jsme si každý vybrali (my jsme se ségrou měly nějaký normální kuřecí vývar), hlavní jídlo bylo jednotný a dezert jsme si taky vybrali každý. Hlavní jídlo byla nějaká jelení svíčková s něčím pistoáciovým a nějakou sýrovou omáčkou + nějaká zelenina a to bylo tak enskutečně výborný, že to ani nedokážu popsat :D Sicxe upřímne nechápu, odkud to má název svíčková, ale bylo to výborný, hlavně teda to jelení maso :) A dezert byl taky skvělý, měla jsem nějakou palačinku se šlehačkou, zmrzlinou a jahodami a prostě mňamka :) Jelikož děti musely pak jít spát, skončila oslava už nějak o půl třetí a doma jsme byli o půl čtvrté :)
Fakt jsem nepočítala s tím, že přijedeme tak brzo, tak jsem nejdřív byla ještě doma a pak jsem se šla projít a zažila jeden z nejkrásnějaích západů slunce mého dosavadního života♥ To byla fakt náhera :)

A dnešek byl taky celkem busy day, i když hlavně ráno. Mamka měla dneska dovolenou (naštěstí jen dneska) a tak jsme ji se ségrou uprosily, abychom jeli do Lidlu. Měli tam totiž teď úplně luxusní věci. Tak jsme jeli. Strávili jsme tam asi hodinu a nakoupila jsem si toho požehnaně (což se taky odrazilo na mírném zhubnutí mojí pokladničky, no kéž by to tak snadno šlo i s hubnutím kil :D). Mám v plánu udělat nějaký haulový článek, takže se o mé přírůstky s vámi podělím :) Pak jsme se ještě stavili do Tesca, odkud jsem si z F&F odnesla černý spodek k plavkám, i když na to, že je to jen obyč černý spodek mi přijde docela předražený, ale fakt jsem ho potřebovala... No, dál jsme jeli na poštu, do Electra na nový budík a do jednoho obchodu vybrat vzor a barvu a všechno okolo nových dveří... Tam jsme taky strávili požehnanou dobu, ale snad máme apsoň všehcno vybraný :) A konečně jsme jeli domů, kam jsme dorazili asi o půl jedenácté. Hned jsem si vyzkoušela všechny věci z Lidlu, kdyby se něco musela vrátit, ale naštěstí všechno celekmd obře sedí, takže jsem spokojená :)
No, do oběda už jsem se jen dívala na TV a po obědě jsme chvilku byla na PC. Pak jsem šla za babičkou a potom jsme asi hodinu se ségrou hrály nedjřví badminton, pak "fotbal" a všechno možný :) Potom jsem ještě byla tak různě doma a asi hodinu jsem pak počítala příklady, protože se chtě nechtě už fakt musím přippravovat na příjimačky. I když abych byla upřímná, i mě úplně překvapuje, jak moc je mi to jedno :D No, kolum páté jsem se byla asi na tři čtvrtě hoďky projít a když jsem přišla, přijela teta. Já jsem ale ještě byla doma, pak jsem se šla umýt, teď píšu deníček a půjdu asi za tetou...

Jinak, teď přes ty prázdniny mám toho v plánu na blogu trochu víc, tak snad to byjde podle mých předtsav. Hlavně bych ráda splácala nějaký nový jarní design, protože zima už je doufám snad pryč a pak mám taky v plánu pár článků - 1 nebo 2 knižní recenze, haulový článek, outfity a možná ještě něco. Jen nevím, koilk budu mít času, ale myslím, že see sand nějaký najde :)

Tak se mějte krásně i pokud nemáte prázky a pokud je třeba taky máte, tak si je přádně užijte! Mějte se! ;)

P.S.: Tleskám všem, kteří to fakt dočetli až sem! :)


(via flowers)

(via flowers)

ispeakrelatable:Follow this relatable tumblr, you wont regret it

(via flowers)

ispeakrelatable:Follow this relatable tumblr, you wont regret it

(via flowers)

ispeakrelatable:Follow this relatable tumblr, you wont regret it

lvndscpe:Sunrise on Poon Hill, Annapurna Region, Nepal | by TravelCoffeeBook

Same, Aria. Same. ;)

ispeakrelatable:Follow this relatable tumblr, you wont regret it

wavemotions:middle by sean

prettylittleliars:We missed you, Melissa.

so-much-four-foreva-and-always:would you? or does this make you re-think how you really want to live your life?💭(via flowers)


Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement