Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

if he doesn't treat you like a princess, then he doesn't deserve to be your prince.

14. march 2015 at 20:31 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tu zase s "týdenním" deníčkem... :) Musím říct, že tenhle týden byl naprosto perfektní :) Samozřejmě hlavně proto, že byly prázdniny, který jsem si fakt docela užila :) Naposledy jsem se tu vypisovala v pondělí, takže co je u mě novýho od úterý...

No, v úterý tady ještě bylo zase nádherný počasí, takže naprostá bomba :) Dopoledne jsme sée ségrou tak nějak jen chillovaly doma (což ostatně skoro každý dopoledne) a odpoledne jsme se už pustily do větších věcí :) No, nic přehnanýho, ale byl to fakt bezva den.. i když zároveň i dvinej, protože se pořád děly takový ty věci, který se dějou v pátek 13. (ALE bylo pořád ještě úterý). Například teta s babičkou se cestou od doktorků domů tak nějak "drcly" autem s jedním pánem a oba si urazili zrcátko... Ovšem to ještě není to nejhorší... Teta se to snažila nějak v klidu vyjednat, ale ten pán byl dost naštvanej a sprostej a navíc kaamrád tetinýho bývalýho manžela, takže to bylo ještě horší. Nakonec teta zavolala policajty, všechno se to nějak vyřešilo, policsté taky prý byly dost hodní a bránili tetu a nakonec to dopadlo celkem dobře... Ale takových věcí se stalo víc (našětstí už ne tak vážných), ale těm jsme se pak nakonec už vždycky jenom zasmáli :D Ale byl to fakt bezva den, s tetou a se ségrou jsme u babičky prováděly velký "jarní úklid" a fakt to byla celkem sranda :) Btw., v pondělí jsem psala, že jsem na procházce uviděla nejhezčí západ dévho života... Tak teď už je to druhý nejhezčí, protože na ten úterní nic nemá :)

Ve středu ráno jsem doma byla sama, protože ségra s babičkou a tetou jely ještě na nějaký zařizování do města.... Tak to bylo fakt fajn dopoledne, akorát mě štvalo, že bylo hnusně... což je od středy bohužel ještě pořád :/ Teta, ségra a babička přijely nějak na oběd a po obědě jsme jetšě trochu pokračovaly v tom úklidu... Ale nějak mě odpoledne začala hrozně bolet hlava, takže jsem pak už toho zas tolik nedělala.... Ovšem jako každý den jsem taky musela spočítat pár příkladů jako příprava na příjimačky, ale... no, dejme tomu, že těch příkladů bylo vždycky fakt jenom pár... A možná i to je silné slovo :)

Ve středu večer teta odjela, takže ve čtvrtek už tu nebyla. Samozřejmě bylo opět hnusně. Ráno jsem zase dělala nic doma, ale njak po desáté jsem šla i se ségrou za babičkou a pekly jsme duhovou bábovku...Jmenuje se duhová, protože se do ní přidávají tři druhy pudinku a je fakt výborná :) Po obědě jsme šly za babičkou a pak jsme tak trochu uklízely doma... No, utřely jsme prach v obří skříňce, kde už se tak 100 let neutíral, utřely pár poliček v kuchyni, kde jsme taky vyměnily vánoční ubrousky za jarní (ano, opravdu brzo -.-) a toť vše... A pak už byl jen takový pohodový den, jak jsem psala byla zima a mylsím, že i pršelo, takže jsme prostě byly doma...

Totéž platí i o včerejšku.. Dopoledne jsme byly doma, kolem dvanácté jsme si u babičky usmažily na oběd palačinky a zůstaly jsme tam chvilku i po obědě a pak jsme chillovaly doma :) To jje tak vše k pátku, byl to fakt hodně pohodovej den :)

No a dnes jsem se probudila nějak kolem sedmé a fakt hrooozně dlouho jsem jen ležela a četla si :) Po snídani jsem vysála, utřela prach a šla na chvilku za babičkou... No a pak jsem do oběda byla na PC. PO obědě jsem byla asi hodinu u babičky a pak ještě na PC. Asi o půl třetí jsem tak půl hodiny umývala zem všude možně a pak jsem vlastně až nějak do pěti pracovala na ségřině referátu o řeckých bájích a pověstech... Nedjřív jsem jí to četla, ona si měla zapamatovat, o čem to je, pak mi to povyprávět a napsat o tom v krátkosti něco... Jenomže jsme zjistily, že to prostě neumí napsat a skoro nic si z toho nepamatuje, tka jsem se do toho holt musela pustit já... No, takže dvě hodiny úplně ztrtacený -.- Ale co :) Potom jsem ještě tak byla na PC, četla si a tak, šla jsem se umýt, koukala na TV a teď píšu deníček.

Zítra mám v plánu poprvé sama péct muffiny, tak kdyžtak pak můžete mrknout na můj Instagramu (kde se pokusím přidat fotku), jak se mi to povedlo nebo nepovedlo :) Ale držte mi palce :) A jinak... mě hrozně štve, že zítra už je poslední den volna... Ten týden šíleně rychle utekl a už zase škola, neeee...:/ No, tak snad aspoň zítřek bude fajn den :) Asi určitě tady zítra nějaký článek přidám, jen nevím co přesně.. Mějte se krásně! ;)
daysoftwilight:Twilight Saga Timeline ∞March 12, 2005 — Edward takes Bella to the meadow for the first time“Isabella.” He pronounced my full name carefully, then playfully ruffled my hair with his free hand. A shock ran through my body at his casual touch. “Bella, I couldn’t live with myself if I ever hurt you. You don’t know how it’s tortured me.” He looked down, ashamed again. “The thought of you, still, white, cold…to never see you blush scarlet again, to never see that flash of intuition in your eyes when you see through my pretenses…it would be unendurable.” He lifted his glorious, agonized eyes to mine. “You are the most important thing to me now. The most important thing to me ever.”

zodiacspot:Fun zodiac facts here!bella-suicidio:sad black and white blog, i follow back similar

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama