Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

think good thoughts and good will find you.

22. march 2015 at 10:03 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
No, konečně jsem se ozvala :) Tento týden byl samozřejmě náročný jako každý týden po prázdninách, ale moc dobře vím, že následující týden bude ještě horší -.- Já vám ani nedokážu říct, jak hrozně se těším na to, až ta pitomá škola skončí (nejlépe jednou provždy, ale na to si budu muset ještě pár let počkat :/). Ale jaký byl teda ten týden?

No, řekněmě, že zas až taková hrůza to nebyla, ale ona škola je sama o sobě hrůza, takže to snad mluví za vše :) V pondělí jsem se děsila, jak rychle ten týden volna utekl. Jinak to byl ale docela normální den, docela ještě chillvací :) Taky bylo nádherný počasí, takže jsem se šla k večeru projít a asi na mě má ten čerstvý vzduch nějaký specifický vliv, protože se mi pak nějakou dobu motala hlava jako blázen :D Ale tak přežila jsem to :D

V úterý bylo dlouhý vyučování, ale taky to byl celkem fajn den, poprvdě si už ani moc nepamatuju, co jsem pak dělala, ale moc jsem toho asi nestihla...Ale jo, už si vvzpomínám, že jsem se vlastně v pondělí, v úterý a ve středu snažila natlouct do hlavý přírodopis a snad úspěšně :) Ve středu naštěstí tenotokrát nebyla cvička ani z matiky ani z češtiny, což bylo fakt fjan, protože jsem aspoň měla čas na ten přírodopis. Ještě jsem pak šla odpoledne do knihovny, ale jinak jsem se hlavně učila...

Ve čtvrtek jsme psali ten test a myslím, že to bude dobrý :) Odpoledne jsem měla do pěti hudebku a pak už jsem jen tak byla doma... A v pátek jsem byla s kámoškama na gymplu, kde byl žu druhý přípravný kurz na příjimačky a jsem fakt ráda, že to ti učitelé vysvětlují většinou dost srozumitelně, tak snad se mi i ty příjimačky povedou :) Domů jsme přijely nějak po půl paté a já už jsem pak v podstatě nic nedělala... Ale večer jsme se ségrou byly s tetou, která přijela, na jejím pokoji a tam bylo zase srandy kopec :D

Včera mi začal těžkej víkend -.- Radši se nai neptejte, kolik toho mám do škoyl... Asi 10 stránek do fyziky, 10 stránek do dějepisu a ještě výchovu ke dzraví, ale tu se naučím až přes týden. Včera jsem se hned ráno začala trochu učit, pak jsem uklízela, učila se, byla na PC a tak :) Po obědě jsem šla nejdřív dolů za babičkou a za tetou a pak jsem ještě umyla země. No a pak jsem tak nějak střídavě byla an PC, učila se nebo si četla. Koelm půl čtvrté mamka se ségrou odjely na její taneční vystoupení a ataťka byl na hokeji, takže jsem byla doma sama. Nějak po čtvrté přijela sestřenice s malým Kubíčkem a já jsem s ním byla asi do pěti dole nebo venku a tak.. Ale byl nějaký mega stydlivý a když byla sestřenice nebo teta někde nablízku, nechtěl být u nikoho jinýho, než u nich :D No ale tak dlouho nás neviděl a navíc je mu teprve rok a půl, takže je to normální :) Kdžy odjeli, ještě jsem se učila -.- Potom jsem byla chvilku na PC, šla jsem se umýt, dívala jsem se na film a pak jsem se jetěě v noci něco málo naučila.

No a dnes jsem se pprobudila v šest a asi do půl osmé jsem se.... učila :P Už mi z toho asi hrábne. No a teď si užívám nicnedělání, půjdu ještě něco udělat a dnešek asi zase strávím převážně za sešitama -.- Tak jen doufám, že máte leší neděli :) I když vlastně je fajn, že mi to učení vyšlo na dnešek, protože je venku fakt hnusně, tak mi aspoň není líto hezkýho počasí :)
Pokud si v týdnu najdu čas, ráda bych přidala aspň outfit... Čas budu mít hlavně asi zítra,t ak mžoná zítra... Mějte se! ;)
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama