Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Songs for march ;)

4. april 2015 at 14:45 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Tentokrát trochu později než obvykle, ale přece jsem tu s článkem, ve kterém vám představím moje oblíbený a nejvíc poslouchaný písně za březen :) Jinak musím říct, že je fakt neuveřitelný, jak hrozně to letí - vemte si, že už čtvrt roku je rok 2015 -.- No, čas je holt neúprosný, ale tomu se v tomhle článku rozhodně věnovat nechci :) Takže jdeme na to :)

Selena Gomez ft. Zedd - I Want You To Know


...více v celém článkuAvril Lavigne - Give You What You Like


Ed Sheeran - Thinking Out Loud


Ed Sheeran - Don't


Carly Rae Jepsen - I Really Like You


Cashmere Cat ft. Ariana Grande - Adore


Ed Sheeran - All Of The Stars


Johny Machette ft. Ondřej Brzobohatý - Spasitelé


Johny Machette ft. Gabriela Heclová - Zloděj roku 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 5. april 2015 at 12:20 | React

To teda, rok zrovna začal a už jsou 3 měsíce pryč :-(
Písničky jsou super, víc jak půlku co tu máš miluju :-)

2 Ivett Ivett | Web | 5. april 2015 at 21:28 | React

[1]: No jo, hrůza -.-
Tak to jsem ráda :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama