Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

you will learn that the best experiences are sometimes made by mistake.

19. april 2015 at 11:39 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Po delší době jsem se konečně zase ozvala, yay! :) Chtěla bych se omluvit, že jsem tu teď už přesně 11 dní nenapsala ani čárku, ale abych pravdu řekla, poslední týdny byly fakt přehnaně nabitý a bylo toho fakt hodně... Ovšem hodně toho bude v podstatě pořád až do června, jen doufám, že to půjde nějak dobře všechno.. Ale k tomu se dostanu :) Ráda bych se s vámi podělalila, co je u mě novýho...:)

Minulý víkend jsem v podstatě něvěděla, kam dřív skočit. Už v pátek se mi rozjela šílená rýma, v sobotu to pokračovalo, bolela mě hlava, bylo mi horko, pořád jsem musela smrkat a jsem na sebe celkem hrdá, že jsem to přežila :D Jely jsme totiž se ségroua s mamkou hned ráno do Zlína podívat se po šatech do tanečních, které mě čekají už v květnu... Řeknu vám, byl to boj, ale nakonec jsem jedny perfektní našla a vlastně i druhý, ale pro ty se možná stavíme ještě někdy příště... Kromě šatů jsem sehnala i boty (i když ti bylo fakt něco, sehnat na moje pitomý nohy boty...-.-) a pár dalších věcí,. ale všechno uvidíte v nějakém budoucím haulu :) Doma jsme byly asi o půl jedné. Po obědě jsmebyli dole s babičkou a s tetou.... A pak jsem se celý odpoledne učila na příjimačky -.- Takže pak už vlastně nic zajímavýho, ale zkrátka jsem se musela učit, nebo by mě mamka asi odstřelila :)
V neděli byla ségra ráno na taneční zoušce a já jsem v podstatě celý den jenom a jenom počítala... Nic zvláštního se nedělo, takže tak :)

Upřímně řečeno, pondělí si už vůbec nepamatuju... Byla škola a pak jsem se doma učila a to je tak vše .:D
V úterý jsem zůstala doma, což bylo bezva :) Zopakovala jsem si pár příkladů a naučila se vzorečky, ale jinak jsem se vlastně neučila a byl to úplně bezva den - ráno sama doma, odpoledne nádherný počasí, takže jsme se ségrou blby venku, prostě super den :)

No, ve středu mě čekaly příjimačky... Vím, že spoustu lidí se kolem toho šíleně stresovalo... Ale já jsem byla úplně v klidu, celou dobu. Ráno jsem jela busem ke gymplu, kam potom došla i kámoška a šly sjme dovnitř... No, nejdřív jsme si tak povídaly o všem a o ničem a před půk devátou jsme šly na první test. Hrozně jsem se nudila, než přišla učitelka, protože jsem byla v učebně sama (tím myslím, že jsem tam nikoho neznala). No pak přišla učitelka, museli jsme vyplnit různý papíry a pslaa s ematika.. A nakonec mi to nepřišlo tak hrozný, jak to vypadalo, tak uvidíme :) Po půlhodinové pauze, kdy jsem s kámoškou zase kecaly, jsme psali druhý test, tentokrát češtinu, která byla fakt v phoodě :) Skončili jsme po půl dvanácté a já jsem pak šla nádhernou alejí mezi gymplem a nádražím, tam jsem si sedla na lavičku, zabila jsem čas tím, že jsem zavolala mamce, chvilku jsem pak čekala na bus a jelo se dfomů. A řeknu vám, že je to fakt úžasaný pocit, když se tak smai procházíte, sami jedete busem, nemáte kolem sebe 100 dalších lidí a prostě máte volnost... Je to fakt bezva :)
Ten den jsem už pak jen b\la se ségrou venku, šla jsem do knihovny a tak...

Čtvrtek a pátek byly zase takový nic moc školní dny... Čtvrtek byla jako obvykle úplně nabitý - měla jsem dlouhou hudebku a pak cvičení a pátek byl taky nabitý.. Po škole jsem šla se třema kamarádkama do takové malé restaurace, kde jsme v podstatě oslavily kámoščiny narozky... A bylo to strašně super, hrozně jsme se s holkaam nasmály, prostě bomba :D Pak jsem jela s kámoškou busem domů a nějakou dobu byla doma, ale v sedm jsme s našima jeli na takový taneční vystoupení, kde vystupovala i ségra a každý rok je to ohromná bomba :) A letos tomu nebylo jinak, takže se těším až na něj příští středu půjdeme znovu, tentokrát tady kousek do jinýho města.

Včera bylo ráno opěrt vcelku nabité - Kolem čtvrt na deset jsem s mamkou jela do města, kde jsem se u fotografa vyfotila na občanku a na průkazku... No jo, za necelý tři týdny už mi bude 15, což je fakt děsivý, ale když se to tak vezme, nemám z toho žádný zvláštní pocit, prostě jen budu zase o rok starší :) Potom jsme byly ve dvou květinářstvích, kde jsme toho koupily dost - nějaký semínka na zahradu, dárek pro tetu k svátku, úžasný rozpusatný růžičky do vany, borůvkovej čaj, na kterej se fakt šíleně těším a už ani nevím :) No a nakonec jsme se stavily ještě na nákup do Lidlu... Doma jsme byly kolem půl dvanácté. Po obědě jsme šly za babičkou, pak jsem vysála a utřela prach a dívala se na TV. Kolem půl třčetí přijela teta, takže jsem se ségrou byla dole asi do pěti. No a pak už se nic moc nedělo.

A dnes jsme v podstatě se ségrou celou dobu jenom dole u babičky - dělaly jsme chlebíčky a tak, o půl desáté přijela sestřenice s manželem a všema čtyřma dětma (jejich jsou jenom dvě :D) a na oběd přijede ještě druhá sestřenice s manželem. Všichni přijedou, protože dneska buzdeme trochu oslavovat tetin svátek... No a doteď jsem byla s dětma na dovře a na zahradě, je to fakt fuška, všechny je uhlídat :)

Tento týden toho bude taky dost - v pondělí si půjdu pro ty fotky, asi ve středu pak pojedeme s mamkou vyřídit tu občanku, jeden den zas bude třídnická hodina (což se rovná ještě víc nabitý čtvrtek :P), takže se fakt těším na týdne, kterej bude naprostá pohoda :) Asi tady zse moc nebudu, ale když se někdy budu nudit, možná sem přidám ten haul a mám v plánu taky knižní recenzi, ale tu fakt nevím, kdy stihnu... Mějte se! ;)my-teen-quote: personal quotes for your dash!
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama