Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

for every girl with a broken heart, there's a guy with a glue gun.

2. may 2015 at 10:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dnes jsem tady se slíbeným deníčkem... Je toho celkem dost, co bych vám chtěla napsat, ale pokusím se to zestručnit, jak nejvíc to půjde :) Ovšem i tak tohle bude asi zase jeden z těch dlouhých článků...:)

Úplně jsem vám zapomněla napsat, že jsem mibulou středu zjistila,ž e jsem se dostala na obě střední školy, kam jsem se hlásila :) Obě jsou to gymnázia a už jsem měla původně naplánoovaný, že půjdu na to bližší, které je ve m,ěstě, kde je mi moje základka, ale nakonec se to všechno nějak změnilo a už jsem zapsaná na Gymnáziu Lesní čtvrť ve Zlíně :) Tak jen doufám, že to byla dobrá volba.

Minulý víkend byl naprostá bomba. V sobotu ráno jsme jeli s našima a se ségrou do Zlína... Byl to takový skoro celodennní výlet - nejdřív jsme jeli do nákupního centra do všemožných obchodů, já jsem tma byla hlavně na další šaty do tanečních, které jsem úspešně sehnala a ještě mnohem víc věcí, ale na vše se můžete těšit v brzkém haulu :) Po nákupech jsme se stavili na oběd a pak jsme si prošli cestu od autobusovýho nádraží k trolejbusové zastávce, kudy budu příští rok chodívat, abychom věděli, za jak dlouho to asi je a tak... No a cestou domů jsme se stavili ještě tady ve městě v cukrárně...

Neděle byla taky dokonalá, protože jsme se sestrou byly samy doma - naši byli celý den v Praze na muzikálu Mamma Mia. Takže ten den jsem se snažila si fakt užít, i když něco špatného na něm přece jen bylo - do školy bylo fakt mega moc učení, takže jsem se v podstatě neustále učila, ale i tak to byl fajn den :)

Minulý týden nebyl zas tak zajímavý, až na tu hromadu nekončícího učení... Ale ve středu jsme byly na druhém ségřině tanenčím vystoupení, tentokrát v bližším městě a opět to byla doknoalost :) A super samozřejmě bylo i to, že pracovní týden byl o den kratší, což fakt potěší :) A co ěm taky těší je to, že se zatím výjimečně nemám na příští týden co učit, z čehož jsem fakt happy :) Včerejšek byl zase jheden z těch super dnů - dopoledne jsem nejdřív byla doma a pak jsem asi od deseti byla dole, protože přijela teta a i se ségrou jsme smažily omelety. Odpoledne jsem taky byla chvilku dole a pak jsem uklízela... No a zbytke dne už byl takový pohodový, stejně jako dnes nebylo hezky, takže jsem prostě byla doma.

Dnes odpoledne jdu za kámoškou, takže se těším :) A ještě víc se těším na zítřek, protože budu mít narozeninovou oslavu (přestože mám narozky až příští čtvrtek). Budu slavit jen s rodinou, ale moje olomoucká rodina je dost velká, takže se fakt těším (to víte, sestřenice, manželé sestřenic, děti, teta, rodiče, prarodiče, setra... no fakt je jich hodně :)). Doufám, že všechno stihneme nachystat a že to bude fakt skvělej den :)

Příští týden bude celkem nabitý - přest ty školní dny ani ne, až na to, že si jeden den budu muset zajít pro občanku, ale hektičtější to bud espíš až od dalšího voplného pátku. Rozhodli jsme se totiž s našima a se ségrou, že pojedem an prodloužený víkend na Slovensko do Velkého Méderu. Když jsme byly se ségrou malý, jezdívali jsme tam v létě fakt každý rok a naposledy jsme tam byly tak před třemi lety o Velikonocích. Takže se fakt těším :)

Tak to by bylo... Doufám, že se teď máte úžasně, přestože to počasí tak úžasný není... Zítra bych ráda přidala zase nějaký outfit a někdy v týdnu čekejte haulový článek... No a snad bude ten příští prodloužený víkend bomba nejen u mě, ale i u vás :) Mějte se nádherně! :)


my-teen-quote: need some inspiration? look at this blog!

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 2. may 2015 at 20:08 | React

Tyjo tak snad to zítra pořádně oslavíte! :-)
To jsi měla docela dobrý dny teďka :-)

2 Ivett Ivett | Web | 2. may 2015 at 22:17 | React

[1]: Díky moc :)
No měla, ale až moc aktivní :D

3 ANONYM GIRL ANONYM GIRL | 12. may 2015 at 18:04 | React

ahoj super článek :) nepřemýšlela jsi o nějakém článku na vaření??:) nebo krátké video o tobě moc by mě to zajimalo, ale prosim ne žádný outfity

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama