Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

it always rains the hardest oin poeple who deserve the sun.

24. june 2015 at 21:06 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jak se máte? Ano, po více než třech týdnech se zase ozývám... Velmi pochybuju, že by si tohle snad vůbec někdo četl, ale přesto sem píšu :) Důvodem mé nekativity byly měsíc červen - naprosto hektický, nabitý a nestíhající měsíc. Popravdě si vlastně ani moc nepamatuju, co vše se za ten měsíc stalo (kromě teda těch nejhlavnějších věcí), ale zas tolik toho nebylo.. Ovšem bylo tolik různýho vyřizování skrz milion věcí do školy - kromě učení mám na mylsi hlavně tablo, dárek pro třídní, rozlučku a kdo ví co ještě :) Do toho byly dny, kdy jsem se třeba domů dostala až docela pozdě, nebo zase byly totálně nabitý dny, takže s tím časme je to prostě těžký...

Ovšem červen ještě neskončil a ještě mě v něm pár docela důležitých věcí čeká.. Hlavní je asi to, že mi dnes ZAČALY PRÁZDNINY, což je taky důvod, proč sem píšu - konečně mám čas :) Naše škola končí letos o týden dřív, jelikož se celá zatepljue, což je skvělý :) Tenhle týden jsme teda byla ve škole jen dva dny - v pondělí, kdy jsme byli všichni deváťáci celý den v jiné budově, kde se jetšě ten den odehrávala rozlučka a v úterý, kdy se rozdávalo vysvědčení a všechno to okolo :)

Musím říct, že rozlučka byla fakt skvělá... Kromě toho, že jsem celou dobu umírala hlady, to bylo fakt super :D Po tom, co jsme ráno všechno dozkoušeli, jsem šla jen o půl jedné do školy na oběd a od té doby jsme jedla až v nějakých sedm hodin :) No zkrátka nebyl čas - i když teda při čekání na mamku jsem nějaký ten čas měla, takže jsem si zašla do města a pak jsme s mamkou jely ke kadeřnici a kosmetičce v jendé osobě, kde jsem se nechala zkrášlovat. To bylo fakt super :) A potom už jsme jen jely domů, tam jsem se převlíkla, nabraly jsme taťku se ségoru a jeli na rozlučku.. Tu vám nijak detailně popisovat nebudu, ale bylo to úžasný a jsme ráda, že nebylo třicetistupňový vedro, jaký měli lonští deváťáci, protože to bych se tam asi rozpustila.. Víc vás na téma rozlučka otravovat nebudu :)

No a včera to bylo ve škole jen takový rychlý - rozdalo se vysvědčení, předali jsem dárek třídní, šli jsme se loučit s některými učiteli a po zjištění, že restaurace, kam jsme chtěli celá třída jít, jsme se rozešli každý někam a v jedenáct jsme se tam teda sešli.. Abych byla uřpímná, myslela jsme si, že si tam nějak víc pokecáme nebo tak, ale uřpímně tam byla celkem nuda :) No asi už každý patříme na novou školu :)

A teď se konečně dostávám k tomu, co mě ještě teď v červnu čeká... Takže, v pátek jdu s kámoškou na moji první zábauv, kam se moc těším, přestože z ní budu muset odejít o trochu dřív, jelikož v sobotu musím brzo vstávat, neboť jedeme... počkej si.... na UTUBERING!!!!! Pokud náhodou někdo něví o co go, nechť mrkne sem, ale myslím, že se tu určitě najdou i tací, ktřeí ví, co to je.... A třeba mi i porozumí, jak nehorázně se těším!!! Původně jsem s tím vůbec nepočítala, ale pak se nějak stalo, že mi to rodiče dovolili a jedeme tam všichni, takže jsem fakt nadšená :)

Jinak hlavně od příštího týdne se budu pokoušet psát více nějakých "zajímavějších" článků, i když se musím přiznat, že moc inspirace teda nemám :D Ale uvidíme :) Kdyžtak si tu budu jen tak kecat pro sebe :) A mimochodem, od 7. do 14. července jedeme zase na dovolenou, tentokrát po osmi letech k moři, takže tam se taky moc těším :) Jak vidít,e moje plány na léto už se fakt hodně rýsují, tak snad i vy jich máte hodně :)

Nevím, kdy se zase ozvu, ale někdy určitě, takže se zatím mějte! ;)
my-teen-quote: Love quotes? you must follow this blog!
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mona Mona | 8. july 2015 at 19:19 | React

Promin, ale tvoj blog stoji posledni dobou za nic. Pokud se blogu nevenujes naplno, nedelej to vubec. Protoze pak to ztraceni kvalitu. Design je nevyrazny, menu strasne neprehledne. Nahoře nad článkem máš zbytečně moc informací, které stejně nikdo číst nebude a nevíc je to velmi nevýrazná barva, kterou nejde pomalu ani přečíst.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama